mersin escort mp3 indir

خرید بازدید سایت

خرید بازدید سایت

خرید بازدید سایت

خرید بازدید برای وب سایت میتواند به رتبه وب سایت من در موتورهای جستجوگر کمک کند یا نه ? این سوالی است که بسیار مهم می باشد چرا که بسیاری از وب سایت های که از لحاظ رتبه در جایگاه های برتر هستند از این تکنیک استفاده میکنند .

 

خرید ترافیک  برای سایت در صورتی میتواند مفید باشد که اولا بازدید خریداری شده با استفاده از پروکسی نباشد ثانیا بازدید دارای مدت زمان باشد در ادامه با این دو شرط آشنا خواهید شد.

متاسفانه بعضی از شرکت های ارائه دهنده بازدید ترافیک ها با با استفاده از پروگسی انجام می دهند یعنی با استفاده از یک کاربر و استفاده از یک پروگسی چندین بازدید کننده را ایجاد میکنند و این ای پی ها را نیز در اختیار شما قرار می دهند این نوع از خرید ترافیک نمیتواند به وب سایت شما در گرفتن رتبه کمک ند پس رعایت اینکه بازدید های خریداری شده خود را چک کنید و ببینید آیا این ترافیک ها با استفاده از پروگسی ایجاد شده است یا نه بسیار مهم می باشد.

 

مدت زمان حضور کاربران در وب سایت نیز مهم می باشد زمانی که یک کاربر بازدید کننده در وب سایت مدت زمان بیشتری می ماند قطعا بهتر می باشد پس در صورتی که بازدید خریداری می کنید به این نکته توجه داشته باشد که  بازدید خریداری شده دارای مدت زمان باشد

 

خرید بازدید برای وب سایت اگر چه میتواند به سئو سایت وب سایت شما کمک کننده باشد اما در بعضی از مواقع میتواند  به وب سایت شما صدمه نیز وارد کند در صورتی که خرید ترافیک برای وب سایت بیش از حد باشد و گوگل از این امر باخبر شود قطعا وب سایت شما را مجازات خواهد کرد


دیدگاهتان را بنویسید